Ledig deltidsstilling: Arrangøransvarlig kurs

Søknadsfrist 16.05.2025

Asker kunstfagskole søker en arrangøransvarlig som kan være med å skape aktivitet på skolen i form av kurs og andre arrangementer kommende høst. Stillingen er midlertidig og på deltid, med mulighet for forlengelse.

Asker Kunstfagskole tilbyr toårig høyere yrkesfaglig utdanning i visuell kunst, og har i dag i underkant av 30 fulltidsstudenter fordelt på to årskull.  Vi holder til sentralt i Asker og har gode lokaler med velutstyrte verksteder. Les mer om skolen her>

Illustrasjonsbilde av pensler

Stillingsprosent: 30%
Varighet: 6 måneder (midlertidig stilling)
Oppstart: august/september 2025

Arbeidsoppgaver for arrangøransvarlig:

  • Sette opp kursplan
  • Kontakte kursholdere
  • Håndtere påmelding og kursavgift, og tilrettelegge for den praktiske gjennomføringen
  • Markedsføring, sosiale medier og informasjon
  • Søke midler til gjennomføring
  • Samarbeide med andre institusjoner i Asker og omegn

Vi søker deg som har følgende egenskaper og erfaringer:

  • Selvstendig og initiativrik
  • Administrative evner
  • Grunnleggende digitale ferdigheter og erfaring fra markedsføring i sosiale medier
  • Relevant erfaring fra lignende arbeid
  • Utdannelse innen kunst og kultur er ønskelig, men erfaring og interesse kan kompensere for manglende utdanning

Du får tilgang til kontorplass i Asker kunstfagskoles lokaler, men kan ha en fleksibel arbeidshverdag. Noe arbeid på kveldstid og i helg kan forekomme. Du vil bli del av et hyggelig og kreativt miljø med engasjerte ansatte og studenter.

Lønn etter avtale.

Send kortfattet søknad og CV til: po**@****************le.no innen 16. mai 2025 (NB! Kort søknadsfrist)

Ved spørsmål, kontakt rektor Catrine Thorstensen på tlf 6679 6304 eller ca*****@****************le.no.